ARDA TURAN FAN CLUP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARDA TURAN FAN CLUP

ARDA TURAN SEVENLERİNİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Polat 'Oğlum' dediği Emre'yi defterden sildi

YazarMesaj
arda_manyaqı
Admin
arda_manyaqı

Polat 'Oğlum' dediği Emre'yi defterden sildi Empty
MesajKonu: Polat 'Oğlum' dediği Emre'yi defterden sildi   Polat 'Oğlum' dediği Emre'yi defterden sildi Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 4:18 pm

Sarı-kırmızılı başkan, "Doğuştan Fenerliyim. G.Saray'a gol atmak beni mutlu eder" diyen şimdinin Fenerlisi Emre'ye verdi veriştirdi.

Sildim seni

Sarı-kırmızılı başkan, "Doğuştan Fenerliyim. G.Saray'a gol atmak beni mutlu eder" diyen şimdinin Fenerlisi Emre'ye verdi veriştirdi.

Yıllarca Galatasaray'da oynayıp sayısız başarılar yaşadıktan sonra yolları Fenerbahçe ile kesişen Emre Belözoğlu'nun, "Ben doğuştan Fenerbahçeliyim. İnşallah Galatasaray'a gol atarsam da mutlu olurum" şeklindeki sözleri, sarı-kırmızılı camiada tepki görmeye devam ediyor. Galatasaray taraftarının ateş püskürdüğü sarı-lacivertli
oyuncuya en son tepki kendisini oğlu gibi gören başkan Adnan Polat'tan geldi.

SANKİ KASITLI GİBİ
Emre'nin açıklamalarına çok öfkelenen Polat, "Haddini aşmış. Onu artık defterden sildim" dedi. Polat, her futbolcunun G.Saray'a gol atmak isteyebileceğini belirterek, "Ancak Emre'nin sözleri sanki kasıtlı. Son derece de tahrik edici. G.Saray adını kullanarak Fenerlilere şirin görünmeye çalışıyor. Emre lafını ölçüp biçip öyle konuşsun" ifadesini kullandı.
http://www.ardaturanfunclup.blogcu.com

1 sayfadaki 1 sayfası